środa, 6 sierpnia 2014

Bogaci szukają okazji

Jeden z amerykańskich multimilionerów T. Harv Eker powiedział, że bogaci koncentrują się na szansach, a biedni na przeszkodach. I to jest jakby odzwierciedleniem narzekającego polskiego społeczeństwa. Mało kto widzi szanse i możliwości, ale za to mnóstwo wad i przeszkód, niektóre nawet sam tworzy.

A Ty do której grupy ludzi się zaliczasz? Bardziej narzekasz, czy jednak szukasz okazji, aby coś zmienić? Powiem Ci tak. Niezależnie od tego co teraz robisz, zmiana nastawienia na poszukiwanie możliwości, diametralnie może zmienić Twoją przyszłość. Pamiętaj, że programowanie z dzieciństwa ma bardzo silny wpływ. Twoja świadomość mówi jedno, ale podświadomość zupełnie coś innego. 

Czy Twoja obecna sytuacja jest na tyle zadowalająca, że możesz sobie żyć spokojnie, bezstresowo, stać Cię na wszystko i nawet gdybyś stracił jutro pracę, to nie ma się czym przejmować, bo masz tyle dochodu pasywnego, że wystarczy na pokrycie wydatków i jeszcze zostanie nadwyżka? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to ja się pytam na co czekasz? Myślisz, że wygrasz w lotto? Myślisz, że dostaniesz spadek albo jakoś to będzie? 

Człowieku! Zrób coś z tym, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. Mam dla Ciebie propozycję, która zmieni diametralnie Twoją przyszłość. Ale jest jeden warunek. Musisz tego chcieć, być zdeterminowanym, wytrwałym i otwartym na nowe wyzwania. Bez tego nawet nie mamy o czym gadać. Pod tym linkiem w poniedziałek 11.08.2014 o godz. 20.00 odpalimy biznesową torpedę. Nie może Cię zabraknąć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz