niedziela, 8 czerwca 2014

Czy Twój stół jest stabilny? cz.II


Kontynuując temat z części pierwszej, wyjaśniam niniejszym, że marketing sieciowy nie polega na sprzedawaniu czegokolwiek, komukolwiek. To nie jest sprzedaż bezpośrednia! To jest biznes "poleceniowy". Mówiąc krótko, kupujemy produkty lub usługi określonej firmy na swoje potrzeby i polecamy dalej naszym znajomym. To cała filozofia. Czy ktoś tu kogoś zmusza, żeby cokolwiek sprzedawał ? W żadnym wypadku! 

Czy w życiu nie zdarzyło Ci się polecać chleba z jakiejś piekarni, filmu w kinie, dobrego mechanika samochodowego, restauracji itp.? Z pewnością tak, z tą jednak różnicą, że ani piekarz, ani kino, ani mechanik za to Ci nie zapłacili, natomiast firmy działające w oparciu o marketing sieciowy za to Ci zapłacą i to na ogół całkiem nieźle. Oczywiście wszystko zależy od Twojego zaangażowania. 

Działalność w MLM można rozpocząć bez rezygnacji z dotychczasowych zajęć. Wystarczy średnio godzina, dwie zaangażowania codziennie, aby zacząć budować swój biznes, bo pamiętajmy, że jest to normalny biznes, a nie praca z regularną pensją. Od razu również zaznaczam, że nie jest to biznes dla każdego. To biznes dla ludzi proaktywnych, otwartych na kontakty i budowanie relacji z innymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów. Stwarza możliwości nieograniczonego rozwoju oraz dochodów. Pracując na etacie na ogół możesz o tym zapomnieć. 

Czy zauważyłeś co robią bogaci ludzie? Ich doba trwa również 24 godziny. Dlaczego zatem są tacy bogaci? Ponieważ budują sieci! Robią dźwignię, która powoduje znaczne przyspieszenie ich biznesu. Mówią wam coś marki takie jak: Biedronka, Tesco, Rossmann, Empik itd.? Znamy prawda? To są właśnie sieci różnych koncernów, które poprzez budowę swojej sieci sprzedaży zwielokrotniają swoje obroty, dochody i w końcu zyski. 

I właśnie identycznie przebiega proces generowania dochodów w marketingu sieciowym. Możesz budować swoją własną sieć, dzięki której, poprzez dźwignię na zespole ludzi, będziesz zwielokrotniać swoje dochody. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz robił to z głową i profesjonalnie.  Pomyśl o tym, bo to właśnie, może być Twoja druga noga, która ustabilizuje Twój stół.

Zobacz, różnice poszczególnych źródeł dochodu oraz wady i zalety każdego z nich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz