środa, 20 sierpnia 2014

W zdrowym ciele, zdrowy duch

To powiedzenie znają wszyscy. Pytanie tylko czy stosują? Kto może dziś powiedzieć, że regularnie jest w ruchu lub jest aktywny fizycznie, nie tylko od święta? A ilu ludzi marzy o smukłej, wysportowanej sylwetce, albo wręcz o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów? No parę osób pewnie by się znalazło. 

Będąc w lipcu na dużym kompleksie basenów na Węgrzech, co nieco się naoglądałem. Jednym słowem - masakra! Tylu otyłych ludzi, a co najmniej ze sporą nadwagą, dawno w jednym miejscu nie widziałem. Co gorsza dzieci nie wyglądały wcale lepiej. Kilku, czy kilkunastoletnie dzieci miały nadwagę, a niektóre były naprawdę otyłe. Po prostu katastrofa!!! 

Brak ruchu, siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, stres i wreszcie fatalne odżywianie powodują niestety otyłość. Można by powiedzieć, że przecież wszyscy to wiedzą. No tak, ale co z tej wiedzy wynika? Ano niewiele. Trudno się zmobilizować, trudno zmienić nawyki, a to właśnie zmiana nawyków jest kluczem do osiągnięcia celu. 

W związku z tym, że wielu ludzi ma problem z nadwagą i otyłością, znalazłem na to pewien sposób, który przy odrobinie systematyczności przyniesie efekty. Nawet dla tych, którym nie chce się wyjść z domu. To jest system 7 minutowych treningów co drugi dzień, więc nikt nie może zasłonić się brakiem czasu. Powiem więcej, przy niewielkim zaangażowaniu, można mieć świetną sylwetkę, prawidłową wagę i na dodatek na tym zarobić!!! Chcesz wiedzieć jak? 

TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ

Możesz również obejrzeć WEBINAR codziennie o godz. 20.30

Bądź FIT!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz